آز

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

 

آزمايشگاه پزشكی بهبد كرج مفتخر است به استحضار برساند تست عرق در اين مركر راه اندازی شد و همگام با مراكز پيشرفته علمی جهان آمادگی همكاری در اين زمينه را دارد.

  آزمايشگاه شبانه روزی بهبد

  Behbod medical laboratory science

 

آزمايشگاه شبانه روزي بهبد با اعتقاد به اينكه اخلاق حرفه اي و تعهددر كارتشخيص و درمان ،به موازات علم و تخصص مهم است  ،قبل از هر اقدامي با تشريح و آموزش اصول مهم و بنیادین اخلاق پزشکی در كاركنان آزمايشگاه حساسيت و مسيوليت لازم نسبت به اطمينان از درستي فرايندهاي منتهي به پاسخ را ايجاد كرده است .اميدواريم هر روز با استقرار و رعايت استانداردهاي ملي كه  كيفيت و صحت كار را تضمين ميكند بتوانيم تعهد خود را نسبت به سلامت همشهريان عزيز به اثبات برسانيم . انجام آزمایشهای تخصصی و راه اندازی آزمایشهای جدید از اهدافی بود که از همان آغاز تاسیس در آزمایشگاه تعریف گردید و بسیاری از آزمایشهای مختلف از جمله آزمون بررسی سلامت جنین توسط آزمایشگاه بهبد راه اندازی گردید. این موضوع علاوه بر ایجاد تسهیلات برای بیماران این امکان را برای آزمایشگاه فراهم آورد تا نسبت به تکمیل و راه اندازی آزمایشهای تخصصی مورد درخواست پزشکان اقدام نماید و در حال حاضر بخش عمده ای از آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در خود آزمایشگاه انجام می پذیرد. از جمله شرایط آزمایشگاه بیوسینتیا برای عقد قرارداد مطابقت شرایط نمونه گیری و نگهداری از نمونه ها در شرایط استاندارد جهانی بود لذا علی رغم هزینه بالا آزمایشگاه از همان ابتدا از سیستم های خون گیری وکیوم برای نمونه گیری از بیماران استفاده نمود. این آزمایشگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردهای ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه ،کیفیت کار تمام مراکز خود را تامین نماید.
بهره گیری از مدیریت جامع و تکنولوژی های پیشرفته اگر چه که سالهاست در کشورهای مختلف دنیا مانند آمریکا پاسخگوی نیازهای تشخیصی آنان بوده و این مهم برای اولین بار در ایران در قالب گروه آزمایشگاهی بهبد صورت پذیرفته است.

براي كسب اطلاعات بيشتر در خصوص خدمات اين مجموعه ميتوانيد به سايت آزمايشگاه مراجعه كرده و ما را در كانال تلگرام دنبال نماييد . باعث افتخار ماست اگر بطور مستقيم با شماره تلگرام آزمايشگاه پاسخگوي سوالات شما عزيزان باشيم.

آدرس : کرج، خیابان دکتر بهشتی، حد فاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، کلینیک بهبد، طبقه سوم

شماره تماس:
026-32255063
فکس:

026-32216381
رایانامه:
info@behbodlab.ir

ساعت پذیرش : همه روزه به صورت شبانه روزی

جواب دهی:  شنبه تا ۵ شنبه ساعت ساعت ۱۰٫۳۰ الی ۲۰

مدیریت آزمایشگاه: سرکار خانم دکتر طارمی

بيلی روبين چك (روش  پوستی ):

 جديدترين دستگاه براي تشخيص زردي است كه براي راحتی بيشتر نوزاد و والدين در اين مركز انجام ميشود .

بيلی روبين چك به جای سوزن از نور براي اندازه گيری ميزان بيلی روبين در خون نوزاد استفاده ميكند و به اين ترتيب نوزاد كم ترين دردی حس نميكند.

بيلی روبين چك دقت لازم را به عنوان ابزار سنجش و پايش زردی نوزادان دارا ميباشد .

ربات تلگرام ما

ربات هوشمند تلگرام :

کانل تلگرام ما

کانال رسمی:

درمانگاه بهبد

وب سایت :

خدمات و انواع آزمایش در آزمایشگاه بهبد

هورمون شناسی

هورمون ماده‌ای شیمیایی است که در غدد درون‌ ریز ساخته شده و به داخل جریان خون می‌ریزد. این ماده روی سلول‌های هدف گیرنده دارد و با نشستن روی آن اعمال سلول راتغییرمی‌دهد.

هماتولوژی

خون‌شناسی یا هماتولوژی برای بررسی یاخته‌های خونی، انعقاد خون و فرایند خونسازی می‌پردازد. این علم مقدار و ساختمان و عمل سلولهای خونی، پیش‌سازهای سلولهای خونی را در مغز استخوان، ساختارهای شیمیایی پلاسما و عمل پلاکتها و پروتئین‌ها

انگل شناسی

عملکرد اصلی آزمایشگاه میکروبیولوژی بالینی کشت نمونه های مختلف بیماران مشکوک به عفونت به منظور بررسی میکروارگانیسم ها ، شناسایی دقیق گونه های جدا شده ، انجام تست حساسیت به آنتی بیوتیک ها (AST) و …

بیوشیمی

بیوشیمی بالینی که پاتولوژی شیمی نیز نامیده می شود با مطالعه شیمیایی و بیوشیمیایی پروسه های بدن توسط افراد متخصص، با آنالیز خون، درار و سایر مایعات بدن به تشخیص و مدیریت بیماری ها کمک می کند

طرف قرارداد با بیمه های :

بیمه ملت
بیمه نیروهای مسلح
بیمه تامین اجتماعی
بیمه آرمان
بیمه ایرانیان
بیمه خدمات درمان

لازم به ذکر است بیمه ایرانیان مورد پذیرش می باشد که بر روی کارت آنان عبارت آتیه سازان ذکر شده باشد

EnglishIran